lt  | en 
     
 
Apie mus » Veikla
 

UAB "Energijos sektorius" daugiau kaip 10 metų sėkmingai dirba nuotolinio ryšio, telekomunikacijos ir energetikos srityje, teikianti projektavimo paslaugas, atliekanti statybos montažo darbus, techninę priežiūrą bei eksploataciją. 

 

Turime sukaupę ilgametę darbo patirtį bei sėkmingai dirbame projektuojant ir instaliuojant mobilaus ryšio bazines stotis. Atliekame bokštų, stiebų su atotampomis, anteninių stovų ir kitų metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montažo darbus bei jų eksploataciją. Montuojame radijo - relinę įrangą, ryšio antenas, anteninius fiderius, radijo transmisiją, suderiname ryšį tarp bazinių stočių. Įrengiame technines patalpas, jose instaliuojame elektrą, pagaminame ir sumontuojame paskirstymo ir automatikos skydus, įrengiame vėdinimo sistemą, apsauginę ir priešgaisrinę signalizaciją. Taip pat atliekame kabelinių kopėčių, koaksialinių kabelių ir antenų montavimo-tvirtinimo darbus bokštuose, stiebuose, ant pastatų, vandens bokštų bei atliekame antenų esančių iki 90 m aukštyje aptarnavimą. 

 

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys atitinkamus leidimus darbų atlikimui bei užtikrinantys nepriekaištingą darbų kokybę.

Darbams naudojamos tik sertifikuotos, kokybiškos, patikimų gamintojų ar tiekėjų pateiktos medžiagos ir konstrukcijos.

 

 

 


 
  © 2024 esektorius.lt | Interneto svetainių kūrimas